دانلود نرم افزار ZylSerialPort.NET v1.68 – ……. – …….

ZylSerialPort.NET کامپوننتی جهت ارتباط با درگاه سریال در برنامه‌ های دات نت است. با استفاده از این کامپوننت به راحتی میتوانید به دیوایسهای سریال مانند مودمها، بارکد ریدرها، ماژولهای GSM و … دسترسی پیدا کنید و با آنها تراکنش اطلاعاتی داشته باشید. علاوه بر دستگاه های سریال شما میتوانید اطلاعات مورد نظر را از پورتهای usb، IrDA و دستگاه های بلوتوثی نیز بخوانید. دیوایسهای یو اس بی، بلوتوثی و IrDA معمولا درایوری به همراه خود دارند که اطلاعات ورودی را یک پورت سریال مجازی ریدایرکت میکنند به همین دلیل این کامپوننت قادر به دریافت اطلاعات از این پورتها نیز میباشد. در صورتی که دیوایس یو اس بی شما چنین درایوری را فراهم نکرده است بایستی از کنترلر usb ای استفاده کنید که مکانیزم پورت سریال مجاری را فراهم کرده باشید. به عنوان مثال FTDI یا استفاده از آداپتور USB/RS-232.

این کامپوننت بر مبنای چند نخی کار میکند، کاملا رخداد محور کد نویسی شده است و پردازش ها را به صورت ناهمزمان انجام میدهد تا رابط کاربری برنامه به صورت فریز شده در نیاید. ZylSerialPort.NET به صورت کامل به زبان سی شارپ و تحت فریم ورک دات نت نوشته شده است و برای استفاده از آن به کتابخانه وابسته دیگری نیاز نخواهید داشت. به همراه این کامپوننت یک نسخه دمو از برنامه نمونه نیز وجود دارد که عملکرد برنامه را به صورت واقعی به نمایش میگذارد. این دمو هم برای سی شارپ و هم برای وی بی برای نسخه های ۲۰۱۰,۲۰۱۲,۲۰۱۳ و ۲۰۱۵ ویژوال استودیو و در قالب وین فرم و wpf در دسترس است که میتوانید با بررسی کد آنها به عملکرد این کامپوننت پی ببرید. همچنین یک فایل راهنما نیز وجود دارد که قسمتهای مختلف کامپوننت را به صورت کامل توضیح داده است، البته میتوانید از راهنمای آنلاین برنامه نیز استفاده کنید.

ZylSerialPort.NET Compatibility:

Supported Operating Systems:

Windows 98/Me/2000/XP/Server2003/Vista/Server2008/7/8/Server2012/10

Available for: .NET Framework 2.0 (demos: VS 2010), .NET Framework 3.5 (demos: VS 2010), .NET Framework 4.0 (demos: VS 2012), .NET Framework 4.5 (demos: VS 2013), .NET Framework 4.6 (demos: VS 2015) (contact us, if you need another combination)

Requierments: .NET Framework 

برنامه نویسان بهتر می دانند.

دانلود ZylSerialPort.NET_1.68_Fw_4.5

دانلود ZylSerialPort.Net_v1.66

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۳ مگابایت