دانلود نرم افزار Zemana AntiMalware Premium 2.74.2.150 – ……. – …….

Zemana AntiMalware نرم افزاری قوی برای شناسایی و نابودی بدافزارهای کامپیوتر شماست. این برنامه با استفاده از تکنولوژی کلود یا ابری سیستم شما را با چندین انجین بدافزارشناسی قوی اسکن میکند و در نهایت گزارش نهایی را ارائه میدهد. شما میتوانید اجازه حذف تمامی بدافزارها را به برنامه بدهید تا در چند ثانیه تمامی آنها از سیستم شما ریشه کن شوند. از آنجایی که تعداد بد افزارها بسیار زیاد بوده و روز به روز بر تعداد این بدافزارها و پیچیدگی آنها افزوده میشود و از طرفی چون همه آنتی ویروسها قادر به شناسایی همه بدافزارها نیستند ضرورت نیاز به سیستمهای مالتی انجین جهت شناسایی بدافزارها بیش از پیش احساس میشود.

سیستم کلود بیس

بگذارید با یک مثال مزیت یک آنتی ویروس کلود بیس یا ابری را توضیح دهیم. فرض کنید بدافزاری توانسته باشد از دست نود ۳۲، سیمانتک، کسپرسکی و …. قسر در رفته باشد ولی مثلا با آنتی ویروس بیت دفندر شناسایی شده باشد، طبیعتا کاربران بیت دفندر از این تهدید امنیتی مصون هستند ولی سایر کاربرانی که از آنتی ویرویسی غیر از بیت دفندر استفاده میکنند خیر. البته همین قضیه ممکن است برای بدافزاری دیگر بالعکس باشد. راه حل چیست؟ در حال حاضر بهترین راه حل استفاده از سیستمهای اسکن ویروس و جاسوس افزار از طریق فناوری ابری و با چند انجین مختلف است. تصور کنید آنتی ویروس شما ۱۰ انجین همزمان برای شناسایی ویروسها داشته باشد (مثل نود۳۲، سیمانتک، بیت دفندر و …) در این حالت امکان شناسایی ویروسها بسیار بیشتر از گذشته خواهد بود و ضریب امنیتی سیستم شما نیز افزایش پیدا خواهد کرد.

نرم افزار Zemana AntiMalware دقیقا با همین هدف ارائه شده است. این برنامه هیچ نوع دیتابیس آفلاینی بر روی سیستم شما ندارد و تمامی مراحل اسکن و شناسایی به واسطه اینترنت و بر روی سرورهای قدرتمند راه دور شرکت سازنده انجام میگیرد و تمامی اسکنها با استفاده از ۱۰ انجین مختلف انجام میشود که هر نوع خطا و تشخیص اشتباهی را کنار میزند. هر چند که این نرم افزارها معمولا از الگوهای خاصی برای اسکن فایلها استفاده میکنند تا مصرف ترافیک را کاهش دهند ولی در حالت کلی این دسته از نرم افزارهای امنیتی برای افرادی مناسب است که اولا اینترنت مناسبی داشته باشند و ثانیا نگران مصرف ترافیک اینترنت نباشند.

  •  حذف کردن نرم افزارها، تولبارها و افزونه های تبلیغاتی که به اجبار بر روی سیستم نصب شده اند
  • امکان شناسایی انواع بدافزارها از جمله ویروسها، روتکیتها، بوتکیتها، کی لاگرها، جاسوس افزارها و …
  • جستجوی همزمان با استفاده از ۱۰ انجین امنیتی قدرتمند
  • اسکن بسیار سریع فایلها
  • سازگاری با سایر آنتی ویروسهای سیستم
  • الگوریتم شناسایی ایمن جهت حداقل کردن میزان تشخیصهای اشتباه
  • عدم کاهش سرعت سیستم
  • و …

Platform: Windows XP, Vista, 7, 8, 8.1, 10 (32bit and 64bit)

 

پس از نصب برنامه به‌طور کامل از آن خارج شوید؛ Task Manager ویندوز را اجرا کرده و از سربرگ Services روی گزینه‌ی ZAMSvc راست‌کلیک کرده و آن را Stop کنید. سپس فایل Patch را در محل نصب کپی و با Run as administrator اجرا کرده و روی Patch کلیک کنید. نهایتا برنامه را اجرا کرده و با سریال دلخواه رجیستر کنید.

دانلود Zemana_AntiMalware_Premium_2.74.2.150_Multilingual

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۶ مگابایت