دانلود نرم افزار Sandvox 2.10.6 Multilingual macOS – ……. – …….

Sandvox یکی از ساده ترین نرم افزار های موجود برای طراحی قالب سایت می باشد که به کاربران آماتور و تازه کار که درکی از زبان هایی مانند Html و Css ندارند کمک می کند که سایت های فوق العاده ای بسازند. کار با برنامه بسیار ساده می باشد و با سرعت زیاد انجام می پذیرد. در بخش Site Navigator می توانید صفحات مختلفی را برای سایت طراحی نمایید. می توان ۵ صفحه با قالب های متنوع و خلاقانه را در عرض ۲۰ دقیقه یا کمتر طراحی کرد. در طراحی صفحات سایت امکان اضافه کردن انواع متن ها، عکس ها و … وجود دارد. پس از انتشار دادن صفحات دلخواه، می توانید قالبی که طراحی کرده اید را بر روی هاست بار گذاری نمایید و آن را منتشر کنید.

بیش از ۶۰ طراحی از قبل آماده شده برای موجود می باشد که هر فردی با سلیقه ای که دارد می تواند آن ها را انتخاب نماید و با استفاده از آن قالب های پیشفرض، کار های خود را سرعت بخشد. خیلی از این قالب ها دارای تنوع رنگی نیز هستند و می توانید رنگ آن ها را به راحتی تغییر دهید تا مناسب نیاز شما شود. سایت های ایجاد شده توسط این برنامه SEO friendly هستند و می توانند به راحتی در صفحات اول گوگل به نمایش در بیایند. قالب هایی که با این نرم افزار ساخته می شوند، با فرمت Html 5 ایجاد می گردند.

ویژگی های نرم افزار Sandvox :

  • رابط کاربری بسیار ساده برای افراد آماتور
  • بدون نیاز به دانستن Html و زبان های برنامه نویسی سایت
  • امکان اضافه کردن عکس و فیلم به جاهای دلخواه
  • امکان اضافه کردن آیکون های اجتماعی
  • وجود رنگ های مختلف برای قالب ها

An Intel or PowerPC Macintosh computer. (Sandvox is a Universal Application).

Mac OS X 10.5.7 “Leopard” or higher

This version of Sandvox is not compatible with earlier versions, including 10.4 (Tiger), 10.3 (Panther), or 10.2 (Jaguar); see below for compatibility using older versions of Sandvox.

To use graphical titles Sandvox requires a Quartz Extreme-capable Mac. Please see this Apple Support article for details.

An internet connection fast enough to handle the amount of data you will be uploading. (In other words, we recommend that you have a good, fast Internet connection if you are going to be publishing a large website.)

Operating System Details

Mac OS X 10.5 “Leopard”

Fully compatible.

Mac OS X 10.6 “Snow Leopard”

Fully compatible.

Mac OS X 10.7 “Lion”

Fully compatible.

Mac OS X 10.8 “Mountain Lion”

You will need to set GateKeeper security settings to allow applications from “anywhere”.

این نسخه کرک شده است.

دانلود Sandvox_2.10.6_Multilingual_MacOSX

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۳۸ مگابایت