دانلود نرم افزار PhotoInstrument 7.6 Build 932 + Portable – ……. – …….

PhotoInstrument برنامه ای جالب و  به دردبخورد برای ویرایش و زیبا سازی تصاویر است. این درست است که ابزارهای گرافیکی پیشرفته ای مانند فتوشاپ در اختیار همگان است. ولی به دلیل پیچیدگی این برنامه ها افراد مبتدی قادر نیستند بدون طی کردن دوره های آموزشی و صرف زمانی طولانی با این برنامه ها به درستی کار کنند. گاهی اوقات کاربران میخواهند خیلی ابتدایی و سریع بتوانند عکسهایی که با دوربین گرفته اند را زیباتر کنند. قسمتهای اضافی را حذف کنند. افکتهای گرافیکی به آن اضافه کنند و یا اگر عکس تاریک افتاده است، نورش را تنظیم کنند و سایر کارهای مرسوم.

به همین منظور نرم افزار PhotoInstrument ارائه شده است تا همه کاربران – چه مبتدی ها که حوصله درگیر شدن با برنامه سنگین را ندارند و چه حرفه ای ها که گهگاهی دوست دارند با برنامه های ساده تر کار کنند بتوانند در یک محیط گرافیکی ساده عکس های خود را ویرایش کنند. این برنامه امکانات مهم و مورد نیاز برای ویرایش تصویر مانند تنظیم نور، کنتراست، غلظت رنگ، گرم و یا سرد کردن عکس، محو کردن قسمتهای مورد نظر، افزایش sharpness، رنگ آمیزی و … را به صورت یکجا در کنار هم قرار داده است. معمولا اکثر کاربران با همین موارد سر و کار دارند و زیاد درگیر قسمتهای دیگر نیستند.

روش کار با PhotoInstrument

کارکرد PhotoInstrument بسیار آسان است. شما با انتخاب آیکون ابزار مورد نظر و طبق دستورالعمل کارهای مشخصی را بر روی تصاویر انجام میدهید. اندازه تصویر را میتوانید به صورت دلخواه تغییر دهید. با استفاده از این برنامه قادر هستید قسمتهای مختلف صورت را روتوش کنید. مثلا میتوانید کک مک، خالها و چین و چروکهای صورت را به آسانی حذف کنید. رنگ عنبیه چشم را تغییر دهید انگار که لنز گذاشته اید. دندانها را سفیدتر کنید. قرمزی لنز دوربین که در چشم افتاده است را حذف کنید. موها را رنگ جدیدی بزنید.

شما میتوانید در قسمتهای مختلف تصویر، کلیپ آرت، متن و سمبلهای مورد علاقه خود را قرار دهید. همچنین قادر هستید چندین عکس را بر روی هم Overlay کنید. اگر تعداد زیادی عکس دارید و میخواهید همه آنها را با هم تغییر اندازه دهید باز هم با ابزار تغییر سایر دسته جمعی این برنامه میتوانید به مقصود خود برسید. این نرم افزار همچنین قادر است فایلهای pds فتوشاپ را نیز برای ادیت باز کند. و در نتیجه کار را میتوانید با فرمتهای مختلفی از جمله jpg, png, bmp و … ذخیره نمایید.

Windows 2K  •  Windows XP  •  Windows Vista  •  Windows 7  •  Windows 8  •  Windows 10

 

پس نصب ابتدا Patch را اعمال کنید و سپس با استفاده از Keygen نرم‌افزار را رجیستر کنید.

دانلود PhotoInstrument_7.6 Build 932 Multilingual

دانلود PhotoInstrument_7.6_Build_932_Multilingual_Portable

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۵٫۵ مگابایت