دانلود نرم افزار Csimsoft Bolt 2.0.0 x64 – ……. – …….

Csimsoft Bolt برنامه ای کاربردی به منظور ایجاد Mesh برای مدل های سه بعدی و گرافیکی می باشد. صرف نظر از این که از چه ابزاری استفاده می کنید، این برنامه را باید به ابزار خود اضافه نمایید. Bolt راه حلی مناسب برای ایجاد کردن تمامی hex mesh از مدل های پیچیده از نظر هندسی تا مدل های کوچک و حتی مدل هایی که با کاربر تعاملی ندارند می باشد. بیشتر مدل ها را می توانید به راحتی و با کلیک بر روی دکمه Mesh، تنظیم نمایید. اما برای مدل های دیگر که تا اندازه ای پیچیده هستند، از کنترل های mesh به منظور تعیین سطح، سایز و … استفاده کنید. در مقابل دیگر برنامه های مشابه که زمان بسیار زیادی را برای ایجاد کردن mesh برای مدل های پیچیده سپری می کنند، این نرم افزار می تواند بهترین نتایج را در عرض چند دقیقه به شما ارائه کند.

سرعت نرم افزار بسیار بالا می باشد، با این حال سرعت نهایی به منابع سیستمی شما باز می گردد. اگر مدل بسیار پیچیده ای به برنامه بدهید و بخواهید که لبه های آن صاف باشد، ممکن است با حالت معمول این برنامه نتیجه نگیرید. نرم افزار مدل شما را به اجزاء کوچکتر تقسیم می کند و فرآیند ایجاد mesh را آغاز می نماید. البته توجه داشته باشید که در این حالت، ممکن است چند ساعت عملکرد برنامه طول بکشد!

 

ویژگی های نرم افزار Csimsoft Bolt :

  • سرعت بسیار بالا نسبت به دیگر برنامه ها
  • رابط کاربری مناسب
  • پشتیبانی از مدل های پیچیده
  • فیکس کردن مشکلات هندسی و گاف ها

OS : Linux with glibc 2.5+ and libstdc++ v4.4+ 64-bit (e.g. Red Hat 6, Fedora 12, SUSE 12, Debian 6, Ubuntu 10.04) Windows Vista 7, 8, 8.1, and 10 64-bit Mac OS X 10.7-10.11, 64-bit

Other : For best results, local displays supporting OpenGL 1.5 is recommended.

فایل Readme.txt در فولدر Crack را مطالعه کنید.

دانلود Csimsoft_Bolt_2.0.0_x64

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۷۹ مگابایت