دانلود نرم افزار Condusiv Diskeeper 16 Home / Professional / Server 19.0.1226.0 x86/x64 – ……. – …….

Diskeeper نرم افزاری بسیار کارآمد و محبوب جهت دفراگمنت و جلوگیری از پراکندگی فایل ها در دیسکهای سخت است. پراکندگی و از هم گسیختگی فایلها در سطح دیسکهای سخت موضوعی آشنا و همیشگی است. وقتی فایلهایی را در دیسک سخت کپی میکنید، برنامه ای را اجرا میکنید و هر کاری که باعث شود با دیسک سخت تراکنش اطلاعاتی داشته باشید باید بدانید که فایلهای سطح هارد دیسک شما به مرور پراکنده میشوند و در سکتورهای مختلفی نوشته میشوند. از طرفی دیسکهای سوزنی یا هارد دیسکها به دلیل ماهیت فیزیکی که دارند وقتی با یک دیتای پراکنده مواجه میشوند به شدت کارایی شان کاهش پیدا میکند و سرعت دسترسی به داده ها در آن کاهش پیدا میکند. برای جلوگیری از این امر ویندوز خود ابزاری برای دفراگمنت در اختیار کاربران قرار داده است تا هر از چند گاهی دیسک خود را مرتب کنند. ولی قابلیتهای این برنامه شاید جوابگوی نیاز کاربران نباشد.

Diskeeper پاسخی به این نیازها است. این برنامه ابزاری هوشمند و کارآمد جهت دفراگمنت و نگهداری دیسکهای سخت است. وقتی این برنامه را بر روی سیستم نصب میکنید با ارائه کردن اطلاعات اولیه به آن، به صورت خودکار و محسوسی کارایی دیسک سخت شما را بهبود میدهد. این برنامه هر تراکنش اطلاعاتی با هارد را زیر نظر دارد و لحظه به لحظه جلوی پراکندگی داده ها را میگیرد. قابل ذکر است سرعت دفراگمنت این برنامه نسبت به برنامه های مشابه در وضعیت بهتری قرار دارد و کارایی کلی برنامه نیز محسوس تر از رقبا است.

  •  رابط کاربری زیبا و ساده
  • سرعت بالای دفراگمنت به مدد تکنولوژی اختصاصی این برنامه
  • مانیتورینگ لحظه ای هارد دیسک و جلوگیری از پراکندگی داده ها در سطح آن
  • تنظیمات مختلف برای انجام عملیات مورد نظر در دوره های زمانی مختلف
  • سازگاری با اکثر نسخه های ویندوز
  • و …

Operating Systems Supported

– All Windows 10 Editions

– All Windows 8 Editions

– All Windows 7 Editions

Hardware Requirements

– ۲۵۰MB of available hard drive space

– IntelliMemory caching requires a minimum of 3GB of memory on the system and at least 1.5GB of idle, available memory before caching will initiate

Additional Software Requirements

Diskeeper requires .NET 4. If .Net 4 is not installed on your system, Diskeeper will attempt to download and install it for you. A reboot will be required after the installation.

 

فایل Readme.txt در فولدر Crack را مطالعه کنید.

دانلود Diskeeper_16 Home 19.0.1226.0

دانلود Diskeeper_16 Professional 19.0.1226.0

دانلود Diskeeper_16 Server 19.0.1226.0

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۷۰ مگابایت