دانلود نرم افزار ChemDoodle 8.0.1 Win/macOS/Linux – ……. – …….

ChemDoodle برنامه ای مخصوص برای طراحی ساختار های شیمیایی با بهترین کیفیت ممکن می باشد. چیزی که این نرم افزار را ممتاز می سازد، تخصصی بودن آن در زمینه طراحی های انواع ملوکول های شیمایی است. امکان استفاده از این برنامه در انواع سیستم عامل های ۶۴ یا ۳۲ بیتی وجود دارد و می توانید آن را بر روی ویندوز، میکنتاش و لینوکس اجرا نمایید. در بین برنامه هایی که از فرمت این نرم افزار پشتیبانی می کنند، می توان به iWork و OpenOffice  اشاره کرد. ساختار های شیمیایی هرگز به این خوبی طراحی نشده اند، با سال ها تجربه و سابقه در عرصه طراحی گرافیکی ساختار های شیمایی، این برنامه توسعه های زیادی را پشت سر گذاشته است.

شما می توانید حلقه های شیمایی بسیار پیچیده، که کشیدن آن ها با نرم افزار های گرافیکی چندان ساده نیست را توسط این برنامه طراحی کنید. IUPAC naming بهبود های زیادی پیدا کرده است. با اضافه کردن بالانویس یا اندیس، می توانید اتم های مختلف را مشخص کنید تا کاربر بهتر بتواند ملوکول شما را بشناسد. خروجی متنی نرم افزار دارای تنظیمات مختلفی می باشد و می توانید بهبود هایی را در فرمت EPS و SVG علاوه بر فرمت PDF مشاهده نمایید. با بهبود علمکرد برنامه، شاهد افزایش سرعت آن هستیم. ChemDoodle توسط ژورنال های علمی مورد استفاده قرار می گیرد.

ویژگی های نرم افزار ChemDoodle :

  • تسریع در روند انجام کارها، در نسخه جدید
  • ایجاد انواع پیوند های شیمیایی دلخواه
  • امکان استفاده تصاویر برنامه، در مقاله ها و …
  • قابل اجرا بر روی انواع سیستم عامل ها
  • امکان اضافه کردن اندیس و بالانویس

OS : Windows Vista/7/8/10+, Mac OSX 10.7+ (Lion, Mountain Lion, Mavericks, Yosemite, El Capitan, Sierra or more recent), or Linux. Both 32 and 64 bit systems are supported.

RAM : A minimum of 1GB of memory

فایل Readme.txt در خارج و داخل فولدر Crack را مطالعه کنید.

دانلود iChemLabs_ChemDoodle_8.0.1_MultiOS

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۴۷۱ مگابایت