دانلود نرم افزار Autodesk Nastran 2018 / Nastran In-CAD 2018.1 x64 + Help – ……. – …….

نرم‌افزار Autodesk Nastran عضو دیگری از خانواده‌ی نرم‌افزاری Autodesk Simulation است که نقش حل‌کننده‌ی مسائل FEA (مخفف Finite Element Analysis و به‌معنی تحلیل المان محدود یا تحلیل اجزا محدود) را به‌عهده دارد. تجزیه و تحلیل تنش خطی و غیرخطی، دینامیک و انتقال حرارت سازه و اجزای مکانیکی از دیگر وظایف این نرم‌افزار است.

Autodesk Nastran In-CAD نسخه‌ای از نرم‌افزار Autodesk Nastran است که امکان استفاده‌ی مستقیم از امکانات این نرم‌افزار را در برنامه‌های طراحی رایانه‌ای یا CAD فراهم می‌کند و قابلیت‌های شبیه‌سازی و تحلیل FEA را به نرم‌افزارهایی مانند SolidWorks و Inventor اضافه می‌کند.

عبارت NASTRAN درواقع مربوط به تاریخچه‌ی یک نرم‌افزار چندمنظوره‌ی حل انواع مسائل مهندسی است که با حمایت سازمان ناسا تولید شد و مخفف کلمات NASA STRucture ANalysis است. این نر‌افزار بعدها توسط شرکت نرم‌افزاری NEi با نام NEi Nastran ارائه می‌َشد و نهایتا در سال ۲۰۱۴ توسط اتودسک خریداری شده و توسعه داده می‌شود. همچنین شرکت MSC نیز برنامه‌ی مشهور دیگری به همین نام تولید می‌کند که تاریخچه و ریشه‌ی آن هم به همین نرم‌افزار ناسا بازمی‌گردد!

 

امکانات و ویژگی‌های نرم‌افزار Autodesk Nastran :

– محیط مناسب و منعطف نرم‌افزار

– دارای ابزار ویرایش‌گر جهت کنترل مناسب مدل‌های FEA و نتایج تحلیل

– تجزیه و تحلیل پیشرفته و نمایش تنش، کرنش، تغییر شکل و…

– قابلیت اندازه‌گیری توزیع دما و جریان گرما

– شبیه‌سازی دقیق و واقعی مونتاژ مدل‌ها

– تعیین دوام سازه و میزان خستگی استاتیک

– امکان شبیه‌سازی مواد مرکب و Hyperelastic

– یک‌پارچگی کامل با نرم‌افزارهای طراحی و مکانیکی و نرم‌افزارهای تحت پلت‌فرم FEA

و…

نکات مجموعه‌ی Autodesk Nastran :

– از نسخه‌ی ۲۰۱۵ تقریبا همه‌ی نرم‌افزارهای مجموعه‌ی Simulation صرفا در ویرایش ۶۴ بیتی ارائه می‌شوند.

– غالبا نرم‌افزارهای شرکت اتودسک به دو صورت فایل اصلی از سایت Autodesk -که به sfx شهرت دارد- و نیز به‌شکل ISO منتشر می‌شوند. نسخه‌ی ISO هیچ تفاوتی با نسخه‌ی اصلی ندارد و صرفا فایل‌ها استخراج شده و به‌همراه فعال‌ساز، درون ایمیج قرار گرفته است. به‌دلیل حجم بالاتر نسخه‌ی ISO و نیز برخی مشکلات نصب و…، نسخه‌ی sfx قرار می‌گیرد.

– معمولا فعال‌ساز مجموعه نرم‌افزارهای Autodesk به‌صورت یک کرک عمومی توسط گروه XFORCE منتشر می‌شود و این نسخه هم همین‌طور است.

 

ابتدا فایل اجرایی sfx را اجرا کرده تا فایل‌های نصبی در پوشه‌ای استخراج شود. پس از شروع نصب روی Install کلیک کنید؛ در صفحه‌ی مربوط به نوع لایسنس و سریال و در قسمت License Type باید گزینه‌ی پیش‌فرض که Stand-Anlone است انتخاب شده باشد. از سریال‌های زیر برای بخش Product Information استفاده کنید:

۰۶۶-۶۶۶۶۶۶۶۶

۶۶۶-۶۹۶۹۶۹۶۹

۶۶۷-۹۸۹۸۹۸۹۸

۴۰۰-۴۵۴۵۴۵۴۵

همچنین در قسمت Product Key برای نرم‌افزار Autodesk Nastran سریال ۹۸۶H1 و برای Autodesk Nastran In-CAD سریال ۹۸۷H1 را وارد کرده سپس نصب را ادامه و کامل کنید. اتصال خود را به اینترنت قطع کرده و برنامه را اجرا کنید. پس از نمایش پنجره‌ی Autodesk Licensing روی Activate کلیک کرده و در مرحله‌ی بعد Request an activation code using an offline method را انتخاب کرده و ادامه داده و برنامه را مجددا اجرا کنید. فایل Keygen موجود در پوشه‌ی Crack را با Run as administrator اجرا کرده و روی Patch کلیک کنید. سپس سریال داده‌شده در قسمت Request Code را در محل مربوطه در Keygen وارد کرده و روی Generate کلیک کنید. در پنجره‌ی لایسنس، گزینه‌ی I have an activation code from Autodesk را انتخاب کرده و کد داده‌شده در قسمت Activation را با کلیک روی بخش ۱، Paste کرده و OK کنید. در صورت دریافت پیام خطا یک بار دیگر روی Patch کلیک کنید.

Autodesk Nastran 2018 with Help

دانلود Autodesk_Nastran_2018_with_Help

Autodesk Nastran In-CAD 2018.1 with Help

دانلود Autodesk_Nastran_In-CAD_2018

دانلود Autodesk_Nastran_In-CAD_2018.1_x64_Update_Only

دانلود Autodesk_Nastran_In-CAD_2018_Offline_Help

Autodesk Nastran 2017

دانلود Autodesk Nastran 2017 x64

دانلود Autodesk Nastran 2017 Local Help

دانلود Autodesk Nastran In-CAD 2017 x64

دانلود Autodesk Nastran In-CAD 2017 Local Help

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

برنامه‌ی Nastran:ـ۶۹۸ مگابایت

برنامه‌ی Nastran In-CAD:ـ۷۵۱ مگابایت